Kılıç Tarımsal Danışmanlık çiftçilerimize danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Kılıç Tarımsal Danışmanlık Olarak tarımsal üretim yapan Üreticilerimizin üretimin her aşamasında karşılaştığı sorunlarına çözüm bulmak, üreticilerimize gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak, üretimde verimi ve kaliteyi arttırarak güvenli gıda üretimini sağlamak için sektörde bulunmaktayız. Üretimde daha yüksek verim ve kalite, maksimum gıda güvenliği ile çevrenin , doğal kaynakların ve biyolojik çeşitliliğin korunduğu profesyonel bir üretim öncelikli hedeflerimizdir. TÜM ÜRETİCİLERİMİZİN ÜRÜNÜ BOL, KAZANCI BEREKETLİ OLSUN

Tarım Danışmanının Adı ve Soyadı : Serhat KILIÇ
Bitirdiği okul ve bölümü : Adıyaman üniversitesi / Kahta Meslek Yüksek Okulu / Tarla Bitkileri
Mezuniyet tarihi : 03.06.2010
Diploma No : 295
Tarım Danışmanlığı Sertifika No : 2011/484
Büro Adresi : İpek Mah. Ali Ertaş Cad. Ökmen Apt. 69.P/11 Kızıltepe/MARDİN
Faaliyet Gösterdiği İl : KIZILTEPE
Posta Kodu : 47400
Telefon No (alan kodu dahil) : 0 482 312 09 92
GSM NO : +90 546 711 21 47
Faks No : 0 482 312 09 92
E-posta Adresi : serhatkilic4721@gmail.com


VİZYONUMUZ

Temel misyonumuz, yurt içi ve yurt dışı pazarlara yönelik güvenilir gıda ve kaliteli tarım ürünlerine erişebilirliğin arttırılması ve atıl kalmış tarım arazilerinin değerlendirilmesinin sağlanmasıdır.

MİSYONUMUZ

​Tarımsal ürün alanında destek verdiğimiz üreticiler ile doğrudan ürün sağladığımız tüketiciler itibariyle en yüksek memnuniyet seviyesini sağlamak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üreticilerin kendi faaliyet alanlarına özgü ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve tespit edilen ihtiyaçlara en uygun çözümlerin üretilmesi için, çalışanlarımızı eğitim ve araştırmalar ile sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak. Üstlenmiş olduğumuz bütün çalışmalar ilerisi için yapacak olduğumuz çalışmaların teminatı olduğundan hiç bir çalışmamızda sorumsuzluk ve ihmalkarlığa yer yoktur.

DEĞERLERİMİZ

• Sürekli kendimizi geliştirmek ve sektörel gelişmelerden haberdar olmak,

• Gizlilik ilkesine bağlı kalmak,

• Dürüstlük ve doğruluktan taviz vermemek,

• Üretici çıkarlarını korumak,

• Verilen sözleri yerine getirmek,

• Para kazanmaktan çok güven kazanmaktır.


TARIM DANIŞMANI / Serhat KILIÇ